Sadarbības partneri

Gerbonis

Rīgas Tehniskā universitāte ir otra lielākā augstskola un vienīgā daudznozaru tehniskā universitāte Latvijā, dibināta 1862. gadā. 

 

abb

Uzņēmums ABB ir līderis elektroenerģētikas un automātikas tehnoloģijās, kas palīdz tās klientiem – enerģētikas un rūpniecības uzņēmumiem, uzlabot darbības rādītājus, vienlaicīgi samazinot ietekmi uz apkārtējo vidi. ABB visā pasaulē nodarbina aptuveni 145 000 strādājošo 100 pasaules valstīs.

634090977503285000_accenture-logo1Accenture ir starptautisks vadības konsultāciju, tehnoloģisko pakalpojumu un ārpakalpojumu uzņēmums. Tā filiāle Accenture Latvija nodarbojas ar IT konsultācijām – dažādu programmu nodrošinājumu, izstrādi, ieviešanu un uzturēšanu. Accenture Latvija ir arī viens no lielākajiem mūsu valsts darba devējiem datorzinātņu un informācijas tehnoloģiju studiju absolventiem.

Screen-Shot-2014-04-15-at-2.59.07-PMGraftik uzņēmuma misija ir izgatavot kvalitatīvas, atraktīvas, viegli pieejamas un ērti lietojamas mājas lapas savu klientu klientiem. Saprotot, cik mainīgi ir viņu lietošanas paradumi, Graftik pielāgojas šodienas lietotāju rītdienas videi un vajadzībām. Dizains tiek izmantots kā instruments, lai padarītu dzīvi vienkāršāku.

SAF Tehnika logo
AS SAF Tehnika ir digitālās mikroviļņu datu pārraides aparatūras izstrādātājs, ražotājs un izplatītājs. SAF Tehnikas produkti nodrošina bezvadu risinājumus ciparu balss un datu pārraidei mobilo un fiksēto tīklu operatoriem, datu pārraides nodrošinātājiem, valsts un privātajiem uzņēmumiem maģistrālo tīklu izbūvei.

Saules_joga_LOGO_2_balts_transparent-01Saules Jogas projekts izveidojās 2010.gadā, kas pēc gada arī kļuva par pamatakmeni “Saules Joga studijai. Šobrīd studija ir izaugusi līdz iespējām pasniegt HaTha jogu Sirds atvērtībai gan iesācējiem, gan pieredzējušākiem jogas piekritējiem, Meta Meditāciju, Kundalini jogu un topošo māmiņu jogas nodarbības, kā arī jogu bērniem.

Fazer-Logo Coca-Cola Hellenic logo irobot logoditfsprtu_sp_logo_sarkans_500x550px_

Be Sociable, Share!
  • RSS
  • Newsletter
  • Facebook
  • Twitter