Ko piedāvā EESTEC?

EESTEC darbība ir vērsta uz elektrozinātņu un IT studentiem visā Eiropā!

EESTEC iespējas ir plašas un varētu teikt, ka neierobežotas. Populārākās iespējas, ko tieši Tu vari izmantot ir došanās uz semināriem, apmaiņas braucieniem un treniņiem kā arī iesaistīšanās vietējās aktivitātēs!

Seminārs: Semināri ir galvenās EESTEC aktivitātes. Parasti seminārs ilgst aptuveni vienu nedēļu kādā no EESTEC dalībvalstīm. Šīs nedēļas laikā notiek lekcijas, ko pasniedz lektori gan no konkrētās universitātes, gan no uzņēmumiem, un studenti piedalās praktisku uzdevumu risināšanā. Semināru tēmas ir jaunākās elektrotehnikas un datorzinātnes tehnoloģijas un tendences vai arī par dažādu prasmju attīstīšana. Šajos semināros tiek organizētas arī ekskursijas un dažādas sociālās aktivitātes. Tā ir lieliska iespēja uzlabot profesionālās iemaņas starptautiskā vidē. Turklāt, pašam ir jāsedz tikai ceļa izdevumi līdz norises vietai, jo uzturēšanās, ēdināšanas izmaksas un vietējā transporta izmaksas sedz organizatori.

258250_1977290186455_1069126200_2310725_7081468_oKultūras apmaiņas: Tiek organizētas arī kultūras apmaiņas, kurās studenti no dažādām valstīm apciemo kādu EESTEC vietējo komiteju (LC), lai iepazītos un iemācītos par citas valsts kultūru un tradīcijām. Apmaiņu gaitā studenti dalās ar savām idejām un pieredzi ar radniecīgas nozares studentiem. EESTEC apmaiņas laikā Tu neesi tūrists, bet gan ceļotājs, un ne tikai redzēsi kultūras pieminekļus, slavenas celtnes un muzejus, bet izbaudīsi vietējo kultūru un iepazīsi kultūras īpatnības, paplašināsi savu redzesloku, jo visa pasākuma laikā būsi ar vietējiem cilvēkiem, un baudīsi viņu viesmīlību, tas ir kaut kas, ko tūrisma biroji bieži nepiedāvā 🙂

IMG_1431Treniņi: Ļoti svarīga nozīme EESTEC darbībā ir tehnisko zinātņu studentu sociālo iemaņu (tā saukto soft skills) attīstīšanā, jo bieži vien tieši inženieriem šīs iemaņas trūkst visvairāk. Un arī to iegūšanai vietējās komitejas rīko īpašus pasākumus – treniņus. Treniņus vada sertificēti EESTEC Training Team treneri, kā arī treneri no citām organizācijām. Piedaloties soft skills treniņos var apgūt laika plānošanu, komandas darbu, radošo domāšanu, prezentācijas prasmes, motivācijas spējas, u.c.  Sociālo un personīgo prasmju uzlabošana ar šādu treniņu palīdzību veicina dalībnieku karjeras perspektīvu attīstību un rada izpratni par sociālo prasmju nozīmi ikdienā.

Tas ko Tu vari iegūt ir neatkārtojama pieredze, draugi visā Eiropā, tehniskās zināšanas, uzlabosi sociālās prasmes, kā arī noteikti lieliskas atmiņas un piedzīvojumiem bagātu studiju laiku, kas var būt par pamatu veiksmīgai karjerai un nākotnes izaugsmei!

Be Sociable, Share!
  • RSS
  • Newsletter
  • Facebook
  • Twitter